OFERTA SLUBNA

 
Cześć! Mam na imię Piotr) Dla bardziej szczegółowej dyskusji zapraszamy Ciebie i Twojego wybranka lub wybrankę - a jeszcze lepiej razem z świadkami i nawet z rodzicami! - na spotkanie, opowiemy Ci o różnych wariantach ksiąg ślubnych, pokażemy je i odpowiemy na wszystkie pytania! To całkowicie bezpłatne))) Aby umówić się na spotkanie, napisz do mnie e-maila : petrpetrovskiy@ gmail.com
 
 
  
 
Zdjęcia za granicą trwają trzy dni - pierwszego dnia poznajemy miejsca, w których odbędzie się Wasza ceremonia i wesele, drugiego dnia filmujemy Wasze wesele od przygotowań panny młodej do cięcia tortu, a trzeciego dnia filmujemy Waszą wycieczkę po malowniczych miejscach.

Koszt godzinowej sesji wynosi 100 € za jednego fotografa. Wielkość płatności zależy od wybranego przez Was produktu. Można wybrać formę przekazania zdjęć na karcie pamięci, lub pakietów z wydrukiem na płótnie i albumami fotograficznymi klasy Premium. Liczba zdjęć zależy od czasu i warunków sesji, przeciętnie 30-50 zdjęć na godzinę.

Polska, Ukraina, Europa, Ameryka - jestem gotowy fotografować tam, gdzie odbędzie się Wasze wesele.
____________

Albumy ślubne i rodzinne

Robię tylko najwyższej jakości albumy ślubne. Albumy ślubne mogą mieć strony z tworzywa sztucznego lub z karty passepartout, z okładkami z tkaniny, skóry lub skóry ekologicznej.

Albumy ślubne:
- rozmiary 20x20cm, 30x20cm, 30x30cm, 30x45cm
- strony na podstawie plastiku,
- okładki ze skóry z oknami na zdjęcia lub metalową tabliczką,
- skórzana lub kartonowa pudełko do przechowywania Cena: od 500zl
____________

Zdjęcia z eventów firmowych - 299zl za godzinę pracy (minimalne zamówienie na wyjazd to 3 godziny)
____________

Kiedy będą gotowe zdjęcia?

Czas obróbki zdjęć ślubnych wynosi 60 dni roboczych i jest ustalony w umowie. Ponadto, w ciągu 2 dni po ślubie otrzymacie kilka gotowych zdjęć, abyście mogli jak najszybciej podzielić się swoimi emocjami z rodziną i bliskimi.

Warunki płatności. Płatność odbywa się w 2 etapach: podczas podpisywania umowy wpłacacie zaliczkę w wysokości 30-50% całkowitej kwoty, a resztę płacicie w dniu bankietu lub tydzień przed nim.

Gwarancje.

Wszystkie warunki sesji zdjęciowej ślubu, daty i godziny oraz terminy obróbki zdjęć są zawarte w umowie, którą podpisujemy podczas spotkania.

Wszystkie ceny podane na stronie petrpetrovskiy.com są tylko informacją i nie stanowią oferty publicznej.

 

Undefined