OFERTA SLUBNA

 
Cześć! Mam na imię Petro) Dla bardziej szczegółowej dyskusji zapraszamy Ciebie i Twojego wybranka lub wybrankę - a jeszcze lepiej razem z świadkami i nawet z rodzicami! - na spotkanie, opowiemy Ci o różnych wariantach ksiąg ślubnych, pokażemy je i odpowiemy na wszystkie pytania! To całkowicie bezpłatne))) Aby umówić się na spotkanie, napisz do mnie e-maila : petrpetrovskiy@ gmail.com
 
 
  

 

Oferta ślubna

 

PAKIET SILVER

3200PLN
 

Reportaż z ceremonii ślubnej + sesja plenerowa w dniu ślubu.

Pakiet ten jest idealny na niewielkie, kameralne przyjęcia.

Otrzymasz 200 zdjęć w mojej autorskiej obróbce graficznej w formie elektronicznej do przeglądania i pobrania w nowoczesnej galerii internetowej oraz na pendrive.PAKIET GOLD

4500PLN
 

Reportaż z ceremonii ślubnej + sesja plenerowa w dniu ślubu + reportaż z wesela do końca oczepin.

Doskonały pakiet na średniej wielkości przyjęcia.

Otrzymasz 400 zdjęć w mojej autorskiej obróbce graficznej w formie elektronicznej do przeglądania i pobrania w nowoczesnej galerii internetowej oraz pendrive w eleganckim pudełku i fotoksiążkę 20x20 cm.

 

 

PAKIET DIAMOND

5900PLN
 

Reportaż z przygotowań, ceremonii ślubnej i wesela do końca oczepin 

Sesja plenerowa w innym dniu

Doskonały pakiet na duże przyjęcia.

Otrzymasz minimum 600 dokładnie obrobionych zdjęć w mojej autorskiej obróbce graficznej w formie elektronicznej do przeglądania i pobrania w nowoczesnej galerii internetowej oraz pendrive w eleganckim pudełku i fotoksiążkę 25x25 cm.

 

 
Zdjęcia za granicą trwają trzy dni - pierwszego dnia poznajemy miejsca, w których odbędzie się Wasza ceremonia i wesele, drugiego dnia filmujemy Wasze wesele od przygotowań panny młodej do cięcia tortu, a trzeciego dnia filmujemy Waszą wycieczkę po malowniczych miejscach.

Koszt godzinowej sesji wynosi 450 zł za jednego fotografa. Wielkość płatności zależy od wybranego przez Was produktu. Można wybrać formę przekazania zdjęć na karcie pamięci, lub pakietów z wydrukiem na płótnie i albumami fotograficznymi klasy Premium. Liczba zdjęć zależy od czasu i warunków sesji, przeciętnie 30-50 zdjęć na godzinę.

Polska, Ukraina, Europa, Ameryka - jestem gotowy fotografować tam, gdzie odbędzie się Wasze wesele.
____________

Albumy ślubne i rodzinne

Robię tylko najwyższej jakości albumy ślubne. Albumy ślubne mogą mieć strony z tworzywa sztucznego lub z karty passepartout, z okładkami z tkaniny, skóry lub skóry ekologicznej.

Albumy ślubne:
- rozmiary 20x20cm, 30x20cm, 30x30cm, 30x45cm
- strony na podstawie plastiku,
- okładki ze skóry z oknami na zdjęcia lub metalową tabliczką,
- skórzana lub kartonowa pudełko do przechowywania Cena: od 500zl
____________

Zdjęcia z eventów firmowych - 299zl za godzinę pracy (minimalne zamówienie na wyjazd to 3 godziny)
____________

Kiedy będą gotowe zdjęcia?

Czas obróbki zdjęć ślubnych wynosi 60 dni roboczych i jest ustalony w umowie. Ponadto, w ciągu 2 dni po ślubie otrzymacie kilka gotowych zdjęć, abyście mogli jak najszybciej podzielić się swoimi emocjami z rodziną i bliskimi.

Warunki płatności. Płatność odbywa się w 2 etapach: podczas podpisywania umowy wpłacacie zaliczkę w wysokości 30-50% całkowitej kwoty, a resztę płacicie w dniu bankietu lub tydzień przed nim.

Gwarancje.

Wszystkie warunki sesji zdjęciowej ślubu, daty i godziny oraz terminy obróbki zdjęć są zawarte w umowie, którą podpisujemy podczas spotkania.

Wszystkie ceny podane na stronie petrpetrovskiy.com są tylko informacją i nie stanowią oferty publicznej.

 

Undefined