Nowoczesny styl życia fotografii noworodków.

Te pierwsze dni z noworodkiem to wyjątkowy i niezapomniany czas. To są twoje pierwsze chwile jako matki i są one bezcenne!

  
  

Sesje zdjęciowe noworodków są doskonałym sposobem na przekazanie piękna, słodyczy i silnych emocji związanych z tym szczególnym czasem jako sztuki ponadczasowej. Ustawienie i modelowanie, doświadczenie, oświetlenie i edycja - to kluczowe elementy dla najlepszych portretów dziecięcych i rodzinnych. Uwielbiam fotografować każdego z moich klientów i tworzyć kulturę fotografii rodzinnej jako sztuki, która będzie pamiętana na zawsze!
  
  

 

Jest tyle magicznych fotografii, które dodadzą nowych emocji do pierwszego roku Waszej rodziny. Noworodki wyglądają uroczo podczas mocnego snu, zwinięci w pozycjach jak maleńka radość. W wieku sześciu miesięcy Wasze dziecko zaczyna świecić. Może samo siedzieć i robić różne słodkie animowane wyrazy. W wieku dziewięciu miesięcy jest wesołym i interesującym etapem, gdy Wasze dziecko zaczyna czołgać się.

 

 

 

W dwunastym miesiącu życia Twoje dziecko będzie świętować swoje pierwsze urodziny))) i być może zrobi swoje pierwsze kroki! Każdy krok jest cenny i zasługuje na uwiecznienie na profesjonalnej fotografii, która stanie się dla Ciebie jeszcze bardziej znacząca, gdy te ulotne momenty miną. Proszę skontaktuj się ze mną w naszym mieście Berdyczowie, w "Pierwszym studiu noworodków", aby zaplanować sesję zdjęciową swojego noworodka, a ja będę szczęśliwy))) aby zachować te bezcenne wspomnienia dla Twojej rodziny!