Oferta noworodkowa

 
Sesja noworodkowa
 
 
Witam! Nazywam się Piotr i jestem fotografem specjalizującym się w portretach noworodków. Mam zaszczyt
sfotografować Wasze małe kropeczki radości. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, proszę skontaktować
się ze mną pod numerem +48 881 277 968
 
 
W cenie sesji zawarte są wszystkie niezbędne akcesoria, unikalne rekwizyty, wynajem studia oraz kreatywne podejście fotografa. Proszę zapoznać się z moimi warunkami: sesja odbywa się w moim specjalistycznym studiu, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne warunki temperaturowe, oświetleniowe oraz rekwizyty płatność dokonywana jest w dniu sesji, po zakończeniu pracy termin realizacji zamówienia wynosi dwa miesiące od dnia sesji, nie uwzględniając wydruku, z góry dziękuję za cierpliwość
 
 

 
Zgadzając się na sesję zdjęciową, wyrażasz zgodę na moje wykorzystanie zdjęć z Twoim wizerunkiem oraz z wizerunkiem Twojego dziecka na mojej stronie internetowej oraz w moim portfolio na Instagramie, a także na udział tych zdjęć w wystawach i konkursach fotograficznych. W przypadku życzenia zachowania poufności zdjęć bez prawa publikacji przez mnie, proszę o wcześniejsze poinformowanie mnie o tym fakcie. Wykonane przeze mnie zdjęcia pozostają moją własnością. Proszę o nie nakładanie filtrów na zdjęcia publikowane w sieci. Dziękuję.

* Każde kolejne zdjęcie kosztuje 50zl.
* Zdjęcia z rodzeństwem i rodzicami są możliwe tylko przy rezerwacji pakietu LITE & PREMIUM.
* W cenie każdego pakietu usług zawarta jest zniżka w wysokości 250zl. w przypadku wykorzystania wyniku w prywatnym portfolio, udziału w wystawach i konkursach, publikacji na stronie fotografa oraz w mediach społecznościowych.

W przypadku zamówienia sesji zdjęciowej z zachowaniem poufności, po której fotograf nie ma prawa publikować zdjęć i prezentować ich w swoim portfolio, klient ponosi pełny koszt pakietu. Twoja zgoda na to jest uwzględniona w podpisaniu umowy o wykorzystaniu wizerunku

__________________________

 
Kiedy będą gotowe zdjęcia?
Czas przetwarzania zdjęć ślubnych wynosi 60 dni roboczych i jest ustalony w umowie. Dodatkowo, w ciągu 2 dni po weselu otrzymasz kilka gotowych zdjęć, abyś mógł jak najszybciej podzielić się swoimi emocjami ze swoimi bliskimi.

Warunki płatności.
Płatność odbywa się w dwóch etapach: podczas podpisywania umowy wpłacasz zaliczkę w wysokości 30-50% całkowitej kwoty, a resztę kwoty płacisz w dniu bankietu lub tydzień przed nim.

Gwarancje.
Wszystkie warunki fotografowania wesela, data i godzina, a także terminy przetwarzania zdjęć są określone w umowie, którą zawieramy podczas spotkania.

* Wszystkie ceny podane na stronie petrpetrovskiy.com są informacyjne i nie stanowią oferty publicznej.

 
Undefined