Fotografia ślubna Kraków & Augsburg – co znajdziesz w mojej ofercie?


   W ofercie ślubnej, którą przedstawiam, nie znajdziecie bogactwa pakietów, co zaledwie niuanse rozróżniają. Jest ona skromna i przejrzysta. Zawiera, w zależności od potrzeb, mniejszą lub większą sesję narzeczeńską. Takie zdjęcia nie tylko pomagają poznać Was lepiej, ale także oswoić się z obiektywem aparatu. Oczywiście, taka sesja dostarcza również ciekawych ujęć, które mogą być wykorzystane na zaproszeniach ślubnych lub po prostu jako pamiątka dla bliskich.

   Następnie, przystępuję do fotografowania reportażu ze ślubu. Chcę uchwycić Wasz wielki dzień, zaczynając od przygotowań, które często bywają bardzo emocjonalne, a kończąc dopiero po oczepinach, zapisując przy tym wspaniałą zabawę. Oczywiście, nie mogę zapomnieć o sesji plenerowej. Takie zdjęcia można wykonać zarówno w dniu ślubu, jak i w innym dogodnym dla Was terminie.

   Osobiście, uważam, że najlepiej zrobić sesję plenerową w innym dniu, gdyż wtedy mamy więcej swobody. Sesja plenerowa w górach lub nad morzem, nie stanowi dla mnie żadnego problemu. W końcu, to Wasze zdjęcia, a Wy powinniście być z nich zadowoleni. Jestem otwarty na Wasze pomysły.

   Wiem, że można dużo mówić i pisać na temat piękna, ale ja postanawiam powiedzieć zwięźle - niech fotografie mówią więcej niż słowa. Jeśli moje zdjęcia przypadły Wam do gustu, to zapraszam do kontaktu. Zadzwońcie, napiszcie maila lub wiadomość na Facebooku, a chętnie porozmawiam i odpowiem na wszystkie Wasze pytania.