ціноутворення

Зйомка новонароджених
 
 
   Вітаємо! Мене звуть Петро, ​​і я фотограф, який спеціалізується на портретах новонароджених. Я маю честь сфотографувати ваших маленьких грудочок радості в Бердичеві. Для більш докладної інформації, будь ласка, зв'яжіться зі мною 067 410-25-75 У вартість входять всі необхідні аксесуари, унікальний реквізит, оренда студії, а також творчий підхід фотографа.
Будь ласка, ознайомтеся з моїми умовами:
- фотосесія проходить в моїй спеціалізованої студії, де є всі необхідні температурні, світлові умови і весь реквізит
- оплата проводиться в день зйомки, після закінчення роботи
- термін виконання замовлення два місяці з дня зйомки, без урахування виготовлення друкованої продукції, заздалегідь дякую вам за очікування
 
 
   Погоджуючись на проведення фотосесії, Ви погоджуєтесь на використання мною фотографій з вашим зображенням, зображенням вашого малюка на своєму сайті і робочому інстаграм-портфоліо, для участі у фотовиставках та конкурсах. Конфіденційність зйомки без права публікації мною ваших фото можлива, будь ласка, повідомляйте про вашому побажанні заздалегідь. Вихідний робочий матеріал, знятий моєї камерою, залишається моєю власністю. Прошу вас, розміщуючи фото в мережі, не накладати фільтри. Дякуємо)

 

 

*  Кожна наступна фотографія 13 $.
*  Фотографії з братами, сестрами і батьками можливі тільки при бронюванні пакету LITE & PREMIUM
*  У вартість кожного пакета послуг включена знижка 50 $ при вирішенні використання результату в особистому портфоліо, участь у виставках і конкурсах, публікації на сайті фотографа, соцмережах.
 
   При замовленні конфіденційної зйомки, після якої фотограф не має право публікувати фотографії і демонструвати їх в портфоліо клієнт оплачує повну вартість пакета. Вашу згоду на увазі підписання модельного релізу.


 

 БЕРЕМЕННЫЕ


 

 

СЕМЬЯ
 
 
 
 
ПЕРВЫЙ ТОРТИК


 
__________________________
 
 
Коли будуть готові фотографії?
   Час обробки весільних фотографій становить 60 робочих днів і фіксується в договорі. Також протягом 2-х днів після весілля Ви отримаєте декілька готових фотографій, щоб Ви могли якомога швидше поділитися своїми емоціями з рідними і близькими.
 
Порядок оплати.
   Оплата відбувається в 2 етапи: під час підписання договору Ви вносите аванс в розмірі 30-50% від загальної суми, а решту суми виплачуєте в день проведення банкету або за тиждень до нього.
 
Гарантії.
   Всі умови фотозйомки весілля, дата і час, а також терміни обробки фотографій прописуються в договорі, який ми укладаємо при зустрічі.
 
*  Всі ціни, зазначені на сайті petrpetrovskiy.com, наведені як довідкова інформація і не є публічною офертою.