Бердичів & Сучасний спосіб життя фотографії новонароджених

Ці перші дні з новонародженим таке особливе і незабутнє час. Це ваші перші моменти материнства, і вони безцінні!

  
  

Фотосесії новонароджених є ідеальним способом, щоб передати красу, солодкість і сильні емоції цього особливого часу, як позачасове мистецтво. Постановка і моделювання, досвід, освітлення і редагування - це найголовніше для кращих дитячих та сімейних портретів. Люблю фотографувати кожного зі своїх клієнтів і створювати культуру сімейної фотографії, мистецтво, яке буде заповітним назавжди!


  
  

 

Є так багато чарівних фотографій, які додадуть нові емоції в перший рік вашої сім'ї. Новонароджені під час міцно сну виглядають чарівно, згорнувшись в позах як крихітна радість. У шість місяців особа вашої дитини починає сяяти. Ваша дитина може сидіти самостійно і робити різноманітні солодкі анімовані виразу. У дев'ять місяців є веселий цікавий етап, коли ваша дитина буде повзати.

 

 

 

У дванадцять місяців ваша дитина святкує свій перший День народження))) і, можливо, навіть зробить свої перші кроки! Кожен крок є дорогоцінним і гідним бути відображений в професійній фотографії, яка стане набагато більш значущою для вас, як тільки ці швидкоплинні моменти пройдуть. Будь ласка, зв'яжіться зі мною в нашому місті Бердичеві, в "Перша студія новонароджених", щоб спланувати свою власну фотосесію новонародженого, і я буду радий))) зберегти ці безцінні спогади для вашої родини!