Унікальні ідеї для весільних десертів.

   Весільний десертний стіл. Люди їдять очима в першу чергу. Уявіть свій десерт найкращим чином. Вам буде потрібно багато терпіння і творчих навичок моделювання, коли ви налаштовуєте десертний шведський стіл. Десерт стіл буде підсолоджувати весільний банкет. Десерт може бути використаний в
      

Як альтернатива традиційного весільного торта, якщо торт просто не ваша річ. Все, що на вашому столі повинно відповідати вашому кольору теми. Якщо ви хочете з білого і рожевого темою. Ви могли б хотіти мати білі і рожеві кекси, полуницю, змоченою в білому шоколаді, рожевий Парфе і т.д. Спробуйте використовувати два або три монохроматичні кольори.
 
           
   Прикрасьте стіл чимось, що надихає вас, і покрити її казкової тканиною. Деякі квіти і стрічки, як акцент на темі зробить його солодким. Створення платформи або коробки з різною висотою і формою, на якій ви можете налаштувати свої десерти. Страви, вази, каністри, банки, свічки, тарілки, все з них варто в поєднанні форм, розмірів і висоти. Прозорі контейнери ідеально підходять для проведення Вашої десерту. Зробіть ложки і совки, це ідеальний аксесуар до вашого банкету. Ви можете налаштувати для обгортання коробки з кольорового паперу, старовинні тарілки на свічниках. Багато наречених вибирають кекс вежу, яка нагадує весільний торт.
   Деякі відмінна ідея десерт, який було б здорово на вашому столі включають пироги, цукерки, солодкі пироги, мигдаль, печиво, мигдальне печиво, вату, шоколадні батончики, попкорн коробки, кекси, морозиво, трюфелі. Або ви можете скласти свій власний рецепт. Не забудьте використовувати мітки, щоб описати і назвати свій смачний десерт.
 
Як діти в магазині: Аааа, цукерки шведський стіл. Здається, ніщо не збуджує групу весільних гостей так само, як ці тенденції весілля.